HOME NEWS COMPETITIONS LIVE STATISTICS ATHLETES ENTRY SERVICES LINKS WEB-TV
[ Back ]
Live
 
STARS ON ICE CUP - Zoetermeer, Netherlands - 27-28 January 2018

LIST OF COMPETITORS

 

Ladies Junior

1. Iris GROOT  AIJC
2. Linden van BEMMEL  EKA
3. Indy - Paris BABB  FSA
4. Chiara FIORENTINO  KVR
5. Maxime BLOKLAND  KVS
6. Tika OPDAM  KVS
7. Myrthe BOSSE  ZKV
8. Cheyenne KNOESTER  ZKV

Men Junior

1. Iwan van HULST  FSA

Ladies Advanced Novice

1. Rosalie van WAGENINGEN  DDD
2. Anna BLANKENZEE  FSA
3. Tessel CLERCX  FSA
4. Sam van der KOOI  FSA
5. Eileen de VRIES  FSA
6. Aleyna OZGEN  KAT
7. Isabella BASTINGS  TKV

Ladies Basic Novice A

1. Esra DRIJVER  DDD
2. Emilie SCHOP  DDD
3. Lara ter MORS  FAN
4. Jolanda VOS  FAN
5. Annika EGAS  FSA
6. Magali EMMERIK  FSA
7. Ymke JAGERSMA  FSA
8. Emily SCHAUT  FSA
9. Yarina USENKO  FSA
10. Sophia AIKEMA  KCT
11. Evelina TABAKSMAN  KVS
12. Jennifer TAMMES  TRIAS
13. Jane KNOESTER  ZKV

Men Basic Novice A

1. Neil MULDER  FSA

Ladies Pre Basic Novice A

1. Katya el KALAANI  AIJC
2. Elizabeth PIELKENROOD  AIJC
3. Meagan KELDERS  BKV
4. Gabriela ARVELO  DDD
5. Josefine BOER  DDD
6. Dagne CASIAS  EKA
7. Eva HAGEMAN  FSA
8. Fleur KARAMATI  KVR
9. Teska DRIEST  KVS
10. Elsbeth MARCK  KVS

Men Pre Basic Novice A

1. Filipek CIZEK  TKV

Ladies Junior B

1. Kiki van GOOL  FAN
2. Lydia van der MEULEN  KCT
3. Sarai STUMPE  KCT

Ladies Advanced Novice B

1. Charlotte HAAG  BKV
2. Laura VUGTS  BKV
3. Jente ROMMENS  DDD
4. ZoŽ ZUIDHOEK  KAT
5. Lucinda van der MEULEN  KCH
6. Lotte KAGENAAR  KVH
7. Lisanne MARCK  KVS

Men Advanced Novice B

1. Constantijn KOOL  KVS

Ladies Basic Novice B

1. Maya el KALAANI  AIJC
2. Senna van den BOGAARD  BKV
3. Joanna CAMPHUYNDER  BKV
4. Fleur van OPIJNEN  BKV
5. Sanne HAANSTRA  DDD
6. Melody KESTENS  DDD
7. Maya van MENSVOORT  DDD
8. Lieke JANISSE  DYC
9. Bente OORT  DYC
10. Dana SWILDENS  EKA
11. Vera VERHOEVEN  FAN
12. Anneke VOS  FAN
13. Viktoria BIEMOLD  KCT
14. Annemarie KRIEK  KCT
15. Esmee DEKKER  KVH
16. Alisha WIJNJETERP  KVH
17. Tessa BLOKDIJK  KVR
18. Shirley LENS  NSV

Ladies Pre Basic Novice B

1. Kaylee MOREE  AIJC
2. Rosalie LIPS  DDD
3. Britney AUSTERMANN  DYC
4. DaniŽlle ROBIJN  DYC
5. Ebony BERG VAN DEN  EKA
6. Femke NIEUWENHUIS  EKA
7. Leonie VERMAAS  EKA
8. Jasperina de VRIES  EKA
9. Isabel VAN WINGERDEN  KAT
10. Axelle van der MEULEN  KCH
11. Danique WOERTINK  KCH
12. Claire KOUTSTAAL  KSVH
13. Elize WANNET  KVH
14. Jasmijn de JONG  KVR
15. Tijdeman NIKITA  KVR
16. Donna R÷LING  KVR
17. Josefien STAATS  KVR
18. Arlena SUZNJEVIC  KVR
19. Bregje GIJSELHART  NSV
20. Annemoon ROBBE  NSV
21. Jodie VAN ECK  NSV
22. Akisha LEONORA  TKV
23. Thirsa VAN BRUG  TRIAS
24. Danieck Britt van der WAL  TRIAS
25. Julia CISNEROS  ZKV
26. Rosa GON  ZKV

Men Pre Basic NoviceB

1. Takayoshi VROOLAND  EKA

Live Results

there are currently no live results

for results and starting order go here

 
<[ Back ]
copyright & ownership